YAKIN KORUMA

Suç oranlarının git gide arttığı bir dünyada yaşıyor olmamız bizleri genel olarak bir tedirginliğe itmektedir. Çoğu birey izlediği ya da duyduğu bir suçtan kötü etkilenmektedir. İnsanlar üzerindeki bu tedirginlik ve kötü etkiler güvenlik sektörünün gelişmesine yol açmıştır. Güvenlik sektörü her alanda gelişmiştir ve sizlere her konuda güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Pek çok güvenlik çeşidi olmasına karşın yakın koruma hizmeti bir hayli önemlidir. Bu hizmet genelde vip koruma hizmetiyle karıştırılmaktadır. Fakat ufakta olsa aralarında bazı farklar vardır.

            Yakın koruma hizmetinden her birey yararlanabilmektedir. Kendinizi güvende hissetmediğinizde bizleri arayabilir ve koruma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet özenle seçilmiş tecrübeli personellerle yapılmaktadır. Yakın koruma hizmetlerinde genelde güvenlikçiler üniforma giymezler. Bu sayede sizleri rahatsız eden bir görüntü ortaya çıkmaz korumalarınız yanınızda bir arkadaş gibi görünür ve sizlere rahatsızlık vermezler.

            Diğer bir taraftan yakın koruma olabilmek için özel eğitim almak gereklidir ve güvenlikçi belgenize sahip olmanız gerekir. Bu hizmeti veren personellerde diğerlerine oranla daha fazla özellik aranır. Güven group olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde tüm personelimiz tecrübeli güvenlikçilerden oluşmaktadır. Güvenlikçilerimizin pek çoğu yakın dövüş sanatlarına da hakimdir. Ayrıca tüm personelimizin güvenlikçi belgesi bulunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için güvenlik personelimize belirli aralıklar halinde eğitim vermekteyiz. Çünkü insanlar çalışarak kazanmış olduğu özelliklerini zamanla kaybedebilirler. Bu yüzden personelimize verdiğimiz düzenli eğitimle sizlere en iyi korumayı sağlıyoruz.