VİP KORUMA

Dünyadaki güç dengelerindeki değişmeler birçok kişiyi etkilemektedir. Güvenlik açısından önem arz eden insanlar bazen kendilerini koruma veya kollatma isteği hissederler. Bu insanlar genelde ülkeleri için özel konumlarda olan insanlardır. Bunlar ekonomik açıdan ya da farklı işlerde makam sahibi olan kişiler olabilir. Böyle koruma gerektiren vakalara vip koruma denir. Koruma olabilmek için ise 5188 kanuna göre özel güvenlik sertifikası almak gereklidir. Ancak bu belgeye sahipseniz güvenlik görevlisi olarak çalışabilirsiniz.

Vip koruma hizmeti verebilmek için özel eğitimli güvenlik görevlisi olmalısınız. Özel güvenlik görevlileri kanunla üniforma giyme zorunluluğu getirilmiştir. Fakat bazı istisnai durumlarda izinle sivil hizmet verilebilmektedir. Bu tür koruma hizmetleri de istisnai durumlar arasında sayılabilir. Genel olarak baktığımızda koruma görevlisinin de böyle bir hizmete hazır olması gerekmektedir. Güvenlik görevlisi böyle bir hizmet verecekse, uzman eğitimciler tarafından ilk yardım eğitiminden tutun görgü kurallarına kadar pek çok konuda eğitim verilir.

Piyasada referans ve deneyim kazanmış şirketimiz tarafından da vip koruma hizmeti verilmektedir. Pek çok kişi ve kuruma özel güvenlik hizmeti sağlayan Güven group özel koruma hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Güvenlik görevlilerimiz pek çok eğitim almıştır ve her biri 5188 numaralı kanuna uygun olan özel güvenlik sertifikasına sahiptir. Referanslarımız sayesinde de yaptığımız işleri öğrenebilir ve bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetini öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz takdirde bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşmanız mümkündür.