İŞYERİ GÜVENLİĞİ

Hırsızlık olaylarının artmasıyla birlikte pek çok işyeri sahibi tedirginlik duymaktadır. Güvenlik kameralarıyla dahi hırsızların gözlerini korkutamayan işyeri sahipleri artık çareyi güvenlik şirketlerinde aramaktalar. İşyeri güvenliği için özel güvenlik görevlileri tutan iş sahipleri böylece hırsızlık olaylarına karşı içlerini rahat tutmaktalar. Özel güvenlik görevlileri tarafından gece gündüz korunan işyerleri daha güvenli hale getirilmektedir.

Özel güvenlik görevlileri kanuna uygun olarak sertifikalı olmalı ve görev alanlarında üniforma giymelidirler. Tek bir mağaza ya da mağazalar zinciri gibi mal varlığı kaybının olabileceği yerlerde bu kayıplar özel güvenlik görevlileriyle önlenebilmektedir. İşyeri güvenliğinizi arttırmak için güvenlik görevlileri tarafında işyerine giriş çıkışlarda giren insanlar kontrol edilir. Varsa x-ray cihazları gibi cihazlarla güvenlik hizmetleri geliştirilebilir. Özel güvenlik görevlileri sertifikalarına göre silahlı ya da silahsız olabilir. Eğer tehlikeli olabilecek durumlarla karşılaşma ihtimali olan bir işyeriniz varsa güvenlik görevlileriniz silahlı özel güvenlik görevlilerinden oluşmalıdır.

İşyeri güvenliği nin önemli unsurlarından biride güvenlik görevlilerinin pek çok konuda eğitimli olmasıdır. Olası bir yaralanma ya da başka ilk yardım gerektiren olaylara da koşabilmelidirler. Bunlarda özel güvenlik elemanının bu eğitimleri almış olmasına bağlıdır. Güven group güvenlik şirketi olarak bizler sizlere bu hizmeti tüm olanaklarıyla sunmaktayız. Şirketimiz de pek çok eğitimli ve özel güvenlik konusunda deneyimli personeller çalışmaktadır. Dilediğiniz takdirde bizleri arayarak bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.  Personelimiz sizlere memnun kalacağınız bir hizmet sunacaktır.