HAKKIMIZDA

Artan suç oranlarıyla birlikte güvenlik sektörüne duyulan ihtiyaçta son derece artmış bulunmaktadır. Dünya genelinde yaygınlaşmaya başlayan güvenlik şirketleri sizlere pek çok alanda güvenlik hizmeti vermektedir. Kurmuş olduğumuz Güven group güvenlik şirketi en iyi şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi kendine amaç edinmiştir. Kurumsal olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için deneyimli bir yönetim kadrosu ve sayıca bir hayli fazla tecrübeli özel güvenlik personelimizle çalışmaktayız. Ayrıca personelimize periyodik olarak eğitim vermekteyiz ve bilgilerini taze tutmaya çalışmaktayız.

Sizlere sunduğumuz pek çok güvenlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetler yakın koruma, vip koruma, site güvenliği, konser güvenliği, stadyum güvenliği, hastane güvenliği ya da banka güvenliği gibi pek çok alanda sizlere sunduğumuz hizmetlerdir. Ayrıca sizlere özel eğitimli k9 köpekleriyle de koruma hizmeti vermekteyiz. Kurumsal kimliğimiz açısından referanslarımıza da bir hayli önem vermekteyiz. Pek çok kurul veya kuruluştan aldığımız referanslar müşterilerimize bizlere güvenmek açısından oldukça etkili olmaktadır.

Şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi bir şekilde hizmet edebilmek için günümüz nimetlerinden teknoloji ürünlerini de bünyesinde barındırmaktadır. Kurumsallık açısından her zaman en iyi olmayı amaçlayan Güven group güvenlik şirketi dilediğiniz takdirde sizlere danışmanlık hizmeti ya da yönlendirme hizmeti sunmaktadır. Güvenlik hizmeti çok önemli bir hizmettir hatta yeri geldiğinde hayati önem arz edebilir. Bizlerde bu işin bilincinde olarak sizlere güvenlik hizmeti sunmaktayız.